איך לדאוג לבריכות הספא והג'קוזי?

By: Misti Ronnie


שלב 1
כאשר מחליפים מים בבריכת הספא: רוקנו את המים, כוונו את החימום לעוצמת מינימום, כעת ניתן לנתק את הג'קוזי ולניקוז המים, למרות שבבריכות הספא של הוטספרינג יש מנגנון כיבוי אוטומטי של גוף החימום תמיד יש להוריד חשמל לפני ריקון המים.

שלב 2
נקה את החלק הפנימי של בריכת הספא עם חומר אשר אינו יוצר קצף סבון. שהמטלית לא תהיה מחוספסת אלא רכה וכעת יש לשפשף ולנקות את פני השטח של החלק הפנימי של הג'קוזי, מריחת חומר הגורם לברק גם מוריד שריטות מעליו ומחדש את קונכיית הג'קוזי שבמקרה של הוטספרינג עשויה מתרמו פלסטיקה איכותית ומחזיקה למעלה מ-20 שנות ניסיון בארץ החמה והקיצית שלנו ולמעלה מ-30 שנה בארה"ב בקליפורניה ארץ השמש.
שלב 3
יש לשטוף את מערכת הספא בעזרת צינור כדי להיפטר מכל שאריות תמיסת הניקוי
לאחר שעברנו על כל יחידת הג'קוזי עם החומר פוליש, יש לנגב זאת בעזרת מטלית ולא להשאיר שאריות חומר לפני מילוי בריכת הספא.

שלב 4
סוף סוף אפשר למלא את הג'קוזי עם מים טריים מן הצינור. כדי לשפר את איכות המים, ניתן להשתמש במסנן של Hotspring, המסנן נצמד לזרבובית הצינור, ומסיר זיהום מן המים. כאשר המערכת מלאה במים, להפעיל מערכת סינון, ולאחר מכן להפעיל את החימום פעם את המים עוברת דרך המערכת.

שלב 5
לנקות את המסנן באופן עקבי תקופתי כדי להפחית את כמות הפסולת של הג'קוזי. פעם בחודש, להסיר את המסנן מן התא ולשטוף אותו עם מים בצינור. להחזיר אותו בחזרה אל הג'קוזי

Article Directory: http://www.articletrunk.com

| More

האוזונטור של HOTSPRING מייצר כמות גדולה מאוד של אוזון כ- 850PPM פי שלוש מ בריכות ספא אחרות עם אוזונטורים דבר זה מגביר את פעולת החיטוי ומאפשר לנו להמנע משימוש בכלור או בברום , כל זאת יחד עם מונופרסולפט ומקל יונים , יחד עם זאת האוזון חייב להיות מופק מקרקעית הג'קוזי לפיזור טוב יותר במערכת וגם באופן אחיד יחד עם משאבת סיחרור.

Please Rate this Article

 

Not yet Rated

Click the XML Icon Above to Receive Outdoor Sports Articles Articles Via RSS!


Powered by Article Dashboard